#31 16-05-2008 04:51:36

zygmunt

Szeregowy

Zarejestrowany: 12-03-2008
Posty: 10
Punktów :   

Re: ZMIANA BARW !!!!

Hmm....mi spodobała się nazwa GABRIEL.

Offline

 

#32 16-05-2008 09:51:46

Vipermen

Szeregowy

Zarejestrowany: 13-03-2008
Posty: 10
Punktów :   

Re: ZMIANA BARW !!!!

Gabriel -  to dobra nazwa Pozdrawiam Wszystkich


http://cry.travianteam.com/sig-7-pl-2-pl1_56141.gif

Offline

 

#33 16-05-2008 12:46:44

markobolo

Chorąży

Zarejestrowany: 04-02-2008
Posty: 116
Punktów :   

Re: ZMIANA BARW !!!!

zygmunt napisał:

Hmm....mi spodobała się nazwa GABRIEL.

Mnie też się podoba.

Proponuję tylko:

GAB®IEL

Offline

 

#34 16-05-2008 15:59:09

Dek22

Kapitan

Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Zarejestrowany: 13-03-2008
Posty: 172

Re: ZMIANA BARW !!!!

A tak na serio to przestańmy debatować nad jakąś głupią kosmetyką i ustalmy wreszcie z kim i od kiedy! Ja ze swojej strony proponuję (jeśli przymierza zostają po staremu) połączenie z Wilki K!


Wygramy jako sojusz, przegramy jako jednostki!!!

Offline

 

#35 16-05-2008 16:11:28

michal1995

Sierżant

Skąd: Mirosławiec Górny
Zarejestrowany: 02-02-2008
Posty: 83
Punktów :   

Re: ZMIANA BARW !!!!

Tak! Ale pod inną nazwą? no to ich też trzeba zapytać o zdanie?


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl1_60719.gif

Offline

 

#36 16-05-2008 16:50:03

markobolo

Chorąży

Zarejestrowany: 04-02-2008
Posty: 116
Punktów :   

Re: ZMIANA BARW !!!!

Dek22 napisał:

A tak na serio to przestańmy debatować nad jakąś głupią kosmetyką i ustalmy wreszcie z kim i od kiedy! Ja ze swojej strony proponuję (jeśli przymierza zostają po staremu) połączenie z Wilki K!

Prawa autorskie do tego pomysłu mam już od dawna zastrzeżone

Niby oczywisty pomysł, lecz nawet po wczorajszych zmianach w Wilkach_K to i tak oni są niżej w rankingu od nas. Są jednak sprawdzonymi sojusznikami oraz połączenie z nimi z natury rzeczy wynika z prowadzonej polityki.

Jednak RS rozważa różne opcje, prowadzimy rozmowy z wieloma sojuszami.

PS: Dopiero teraz zabrałem głos w sprawie ewentualnej nazwy. Dlaczego - bo też uważam, że nazwa jest sprawą drugorzędną lub trzeciorzędną. Ustala się ją dopiero, jak jest określona wizja polityczna. Jest z resztą ankieta, więc każdy ma szansę głosu. Poprę decyję większości.

Wasz

Markobolo

Offline

 

#37 16-05-2008 17:43:03

żabcia1996

Kapitan

760363
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 15-03-2008
Posty: 181
Punktów :   

Re: ZMIANA BARW !!!!

Dek22 napisał:

A tak na serio to przestańmy debatować nad jakąś głupią kosmetyką i ustalmy wreszcie z kim i od kiedy! Ja ze swojej strony proponuję (jeśli przymierza zostają po staremu) połączenie z Wilki K!

Sytuacja wokol robi sie coraz bardziej klarowna ,wiec zamiast debatowac nad zmiana nazwy zastanowmy sie lepiej jak szybko i sprawnie polaczyc sie w jeden duzy i mocny sojusz !
Jesli wilki nie mialyby nic przeciw temu ,to w rankingu skoczylibysmy mocno do przodu zakladajac ,ze min.pop to 4 k oczywiscie reszta do Akademii


http://cry.travianteam.com/sig-7-pl-2-pl1_54942.gif

Offline

 

#38 16-05-2008 18:34:41

Dek22

Kapitan

Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Zarejestrowany: 13-03-2008
Posty: 172

Re: ZMIANA BARW !!!!

Markobolo - nie ważne kto pierwszy wpadł na ten pomysł ważne aby podjąć szybko właściwy i naprawdę ważny krok, a nie stać w miejscu i pierniczyć bez sensu o nazwie gdzie na starcie przypomniało mi się stare powiedzenie "zamienił stryjek..." Jak mamy zostać w niezmienionym składzie to zostańmy pod starą dobrą nazwą, a nie zmieniajmy nazwy na jakieś "Błazny" czy co tam kto wymyśli

A że RS pracuje to wiem, bo najwięcej ostatnio w tej kwestii to zabcia zrobiła, ale też jakoś trudno jej było uzyskać jednoznaczną odpowiedź ze strony reszty, więc w takim tempie to server się skończy szybciej niż coś zrobimy sensownego!


Wygramy jako sojusz, przegramy jako jednostki!!!

Offline

 

#39 16-05-2008 23:14:13

markobolo

Chorąży

Zarejestrowany: 04-02-2008
Posty: 116
Punktów :   

Re: ZMIANA BARW !!!!

Dek22 napisał:

Markobolo - nie ważne kto pierwszy wpadł na ten pomysł ważne aby podjąć szybko właściwy i naprawdę ważny krok, a nie stać w miejscu i pierniczyć bez sensu o nazwie gdzie na starcie przypomniało mi się stare powiedzenie "zamienił stryjek..." Jak mamy zostać w niezmienionym składzie to zostańmy pod starą dobrą nazwą, a nie zmieniajmy nazwy na jakieś "Błazny" czy co tam kto wymyśli

A że RS pracuje to wiem, bo najwięcej ostatnio w tej kwestii to zabcia zrobiła, ale też jakoś trudno jej było uzyskać jednoznaczną odpowiedź ze strony reszty, więc w takim tempie to server się skończy szybciej niż coś zrobimy sensownego!

Proszę nie wkurzaj mnie - ponieważ sugerujesz, że:

- podbieram Twój "pomysł": spytaj się walda kiedy o ty z nim korespondowałem, już dawno z nim i  pewnymi osobami z Wilków. Nie twierdzę, że to była genialna idea - raczej oczywista kontynuacja polityki sojuszu. JEDNAK O POLITYCE OSTATECZNIE DECYDUJĄ NAMIESTNICY!

Po drugie: po co piszesz o propozycjach politycznych na frum dostępnym do każdego. To tylko plan, więc zanim nie będzie opracowany powinieneś napisać o tym w innym miejscu. A tak krecik ma radochę

- przecież piszę, że sprawa nazwy jest marginalna - i po co w ogól ten OFF TOP ? Tu miała być dyskutowana tylko sprawa nazwy - to zgadzam się z Tobą, że nie jest to teraz najważniejsza rzecz.

Co jest WAŻNE:

- koordynacja działań z sojusznikami - JA koordynowałem w zeszłym tygodniu wspólny deff u jednego Wilka, lecz pewnie uważasz,że sprawa nazwy ważniejsza...

- ostatnio koordynowałem mały deff u gracza z naszej akademii.

Gdyby nie JA to część jednostek - ponad 10 k jednostek zdechłoby z głodu, to też nic...

- zabcia prowadzi rozmowy z pewnym sojuszem, chwali się jej to, lecz uważam, że tak poważne rozmowy nad fuzją powinien przeprowadzać namiestnik! A tak wychodzi, że każdy w RS może prowadzić własną dyplomację...

- jeszcze małe nieporozumienie z HORDĄ, tak z 4 dni temu, wyjaśnone szybko i ekspresowo...


- więc dobrze, ja nic nie robię, to koordynatorzy wszystko koordynują, więc po co mam się wysilać?

Każdy widzi jak jest a ja nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem

pozdrawiam wszystkich

i może moderator zamknąłby ten temat bo sie OFF TOP robi i jest ankieta  więc wypełnić i wszystko jasne...

markobolo

Offline

 

#40 17-05-2008 12:56:37

Dek22

Kapitan

Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Zarejestrowany: 13-03-2008
Posty: 172

Re: ZMIANA BARW !!!!

Zupełnie nie rozumiem po co te wszystkie nerwy i wyliczanki kto co zrobił! Nic nie sugeruję i szczerze mało mnie obchodzi kto pierwszy na to wpadł... a z tego co pamiętam to połączenie z wilkami było w planach przy robieniu tej fuzji ale jakoś umarło śmiercią naturalną!

A namiestnicy, hmm - śpią! Jeśli komuś ciąży funkcja w RS to przecież zawsze może z niej zrezygnować. Ja to właśnie czynię w tym miejscu... proszę o cofnięcie mi uprawnień do administrowania forum i wyłączenie z RS. Tyle ode mnie, ja w tym sojuszu nie widzę swojej przyszłości. Dziękuję wszystkim za miłą grę, a jako że raczej nic się nie zmieni w mentalności niektórych graczy to pewnie długo miejsca w tym sojuszu nie zagrzeję!


Wygramy jako sojusz, przegramy jako jednostki!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elite-xworld.pun.pl www.hasselhoffumlaut.pun.pl www.muzago.pun.pl www.tikots.pun.pl www.ktk2010.pun.pl