#1 20-03-2008 09:51:30

gkasp

Major

5625870
Zarejestrowany: 11-03-2008
Posty: 201
Punktów :   

OSTRZEŻENIA

Ostrzeżenia będą kierowane do członków sojuszu, którzy są pasywni - nie angażują się w akcje sojuszu a zwłaszcza do osób, które będą cechowały się długimi nieobecnościami.

Kolejne ostrzeżenie za żółtą kropę w okresie trzech miesięcy od otrzymania pierwszego ostrzeżenia spowoduje automatyczne usunięcie z SG.
Jedynym wyjątkiem są nieobecności usprawiedliwione - na czas których musi zostać wyznaczony sitter.

W dniu dzisiejszym (23.03.2008)OSTRZEŻENIE otrzymują
- motoczynski (żółta kropa)
- fenor (żółta kropa)

31.03.2008 OSTRZEŻENIE DLA
- sylwester0101 (żółta kropa)

Ostatnio edytowany przez gkasp (31-03-2008 12:25:02)


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl1_56119.gif

Offline

 

#2 20-03-2008 13:54:50

sebastian-1976

Szeregowy

Zarejestrowany: 11-03-2008
Posty: 13
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

Z całym szacunkiem rozumiem ostrzeżenia.MAm tylko pytanie z innej beczki czy ktoś może wyczyścić te forum z tematów które ciągną sie jak rzeka.Forum nie jest przejrzyste plus te reklamy które nie są nam potrzebne.Jestem zwolennikiem starej formy forum z sojuszu który prowadziłeś wcześniej( prostota byla o wiele lepsza)Jasno przejrzyście ,odpowiedzi na temat a nie kolko różańcowe i ciągniecie tematów do grobowej deski.

PS: Pisalem do Walda ale nie odpisal a szkoda.Pozdrawiam

Offline

 

#3 20-03-2008 15:06:41

wald

Chorąży

Zarejestrowany: 03-02-2008
Posty: 100
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

no fakt nie odpisałem - pewnie znowu będzie zarzut że ciągnę wątek - - trochę żółtków dzienie mam więc odpisuje na te które wymagają odpowiedzi - a twoje uwagi przyjąłem ale ja do forum nic niemam - chodż myślę że by trzeba było to uporządkować by były np.:  takie same tematy w akademiach i sojuszu głównym.

Panowie od forum - proszę o uporządkowanie.

wald-ez ;]

Offline

 

#4 20-03-2008 15:13:35

gkasp

Major

5625870
Zarejestrowany: 11-03-2008
Posty: 201
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

wald napisał:

Panowie od forum - proszę o uporządkowanie.

wald-ez ;]

toż ja nic innego nie robię - siedzę na forum 12/24 i już nie wiem co mam zmieniać
- proszę pisać do mnie wiadomości na forum nie w travianie!

dodatkowo przecież można założyć temat - co zmienić na forum ...

a ja teraz zapodaję czyszczenie wątków starszych niż 20 dni


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl1_56119.gif

Offline

 

#5 20-03-2008 16:18:44

michal1995

Sierżant

Skąd: Mirosławiec Górny
Zarejestrowany: 02-02-2008
Posty: 83
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

A`propos lekkiego bałaganu na forum - przed chwilą spotkałam GDZIEś poradę jak dodać/zrobić sygnaturkę - zrobiłam i za chwilę nawet nie wiem gdzie to było... A chciałam jeszcze coś zobaczyć... no cóż, lecę wszystkie wątki, może znajdę...


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl1_60719.gif

Offline

 

#6 20-03-2008 18:11:48

kozanostra

Szeregowy

Zarejestrowany: 14-03-2008
Posty: 19
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

ta zółta kropa u fenor troche moja wina bo mi pisał cos że sie teraz uczy do matury a jestem jego siterem a zapnmniałem luknąc do niego ale juz teraz byłem i zagospodarowuje jego surowce i robie wojo.To nie jest forma prośby żadnej o zlikwidowanie istrzeźenia tylko wolałem o tym fakcie napisac by rada soja wiedziała ze gość sie szkoli.Pozdrawiam.Kozanostra

Offline

 

#7 20-03-2008 18:53:02

Robertos

Szeregowy

Zarejestrowany: 16-03-2008
Posty: 11
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

odnosnie zółtych krop, aby mieć usprawiedliwienie od razu napisze że nieraz moze sie u mnie zdazyc zółta kropka (zazwyczaj na około 5-6h) sytuacja ta jest spowodowana pracą i nie zawsze mam mozliwość poinformować sittera o mojej nieobecności.


Nie przeszkadzaj przeciwnikowi gdy ten popełnia błędy.
http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl1_51713.gif

Offline

 

#8 20-03-2008 23:13:54

fenor

Poborowy

Zarejestrowany: 16-03-2008
Posty: 2
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

witam
pardomsik za moje nie obecności ale wiecie są rzeczy ważne i ważniejsze
te ważniejsze odstawiłem na bok i zjołem sie maturą ;D

Offline

 

#9 21-03-2008 08:11:20

gkasp

Major

5625870
Zarejestrowany: 11-03-2008
Posty: 201
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie Oficera

- ucz się chłopaku ucz - bo nauka to potęgi klucz - dużo kluczy zdobędziesz i woźnym będziesz
oczywiście żarcik mały -

sitter niech nie przysypia... raz dziennie trzeba/można wejść i coś zacząć budować ...


http://cry.travianteam.com/sig-4-pl-2-pl1_56119.gif

Offline

 

#10 17-05-2008 19:49:43

Bra Ro

Poborowy

Zarejestrowany: 15-03-2008
Posty: 4
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

Witam wszystkich i chciałbym trochę i innej beczki.
Jestem zaszokowany faktem który odkryłem wczoraj, że członkowie naszej akademii, która nota bene jest z nami w sojuszu są bezkarnie farmieni przez mocniejszych członków sojuszu. Według mnie to skandal na miarę serwera. Pewnie zaraz padnie zarzut że się nie rozwija, a jak sie ma rozwijać jak panowie z popem 4 czy 6k farmią dwa razy dziennie kogoś? Ale czy nie po to jest sojusz żeby sobie wzajemnie pomagać, czy też może źle interpretuję sformułowanie "sojusz".

Offline

 

#11 17-05-2008 21:31:54

Graves Hos Miar

Kapral

Zarejestrowany: 14-04-2008
Posty: 27
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

Bra Ro napisał:

Witam wszystkich i chciałbym trochę i innej beczki.
Jestem zaszokowany faktem który odkryłem wczoraj, że członkowie naszej akademii, która nota bene jest z nami w sojuszu są bezkarnie farmieni przez mocniejszych członków sojuszu. Według mnie to skandal na miarę serwera. Pewnie zaraz padnie zarzut że się nie rozwija, a jak sie ma rozwijać jak panowie z popem 4 czy 6k farmią dwa razy dziennie kogoś? Ale czy nie po to jest sojusz żeby sobie wzajemnie pomagać, czy też może źle interpretuję sformułowanie "sojusz".

Nosz w pizdu.. k****... co sie dzieje... ja pier*****.... ;( po co mamy ten sojusz.. żeby indywidualne sukcesy osiągać??? I my chcemy o cud walczyć,tak? Z takim podejściem gówno osiągniemy. Otóż w grupie siła, a jak widać, niektórzy nawet nie chcą drgnąć do przodu tylko siedzieć i nękać słabszych. Właśnie zobaczyłem w atakach naszego sojuszu, iż gracz o nicku ert stracił osadę. Czemu nic o tym nie wiemy? Czemu nie ma wątku "Proszę o deff"? Czy to tak trudno się zorganizować? Niedługo każdy będzie myślał tak jak ja, i nic nie będzie z tego sojuszu, aczkolwiek niektórzy są tu tylko po to, żeby być. Gdyby chociaż ert napisał na forum... o jakiś deff.. to na pewno ktoś by wysłał, nawet ja. A my co? Wysyłamy deff do wilków. Rozumiem, są z nami zaprzyjaźnieni, ale ... a zresztą. Co ja będę gadał. I tak powiecie, że jestem niedoświadczonym, bo mam mało popa.. trudno.

Na koniec pokażę wam, jak powinno wyglądać zainteresowanie w travianie.
Zorganizowanie>> wspólna (nasz sojusz) obrona >>> przyjazne sojusze (obrona) >>> farmienie >> własne ja


Nie wiem po co u nas w sojuszu są tacy ludzie jak germanie (np. Ja). W ogóle nie  NIKOGO nie atakujemy a "przecież przeciwni nie stoją w miejscu". A tak poza tym, ja już nic nie mówię.

Offline

 

#12 18-05-2008 08:43:59

neik

Chorąży

status 2162284
1046480
Skąd: Zielona Góra / Leszno
Zarejestrowany: 13-03-2008
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: OSTRZEŻENIA

Graves po czesci masz racje, wiekszosc osob jest tylko po to aby byc i swoja dupe chronic, zero zainteresowania sojuszem. Wystarczy sprawdzic ile osob mamy na forum a ilu uzytkownikow napisalo mniej niz 10 postow nie mowiac juz o osobach ktore ZERO postow maja na koncie. Mysle ze trzeba zrobic wraz z akademia pewna roszade i zaangazowac najbardziej aktywnych graczy do glownego sojuszu mniej do akademii, jak pisales z takim podejsciem cudu nie bedzie.


http://cry.travianteam.com/sig-7-pl-2-pl1_56048.gif

Offline

 

#13 19-05-2008 00:40:36

Bra Ro

Poborowy

Zarejestrowany: 15-03-2008
Posty: 4
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

To się chyba zasady w tej grze zmieniły. Bo do tej pory aktywność w grze widoczna była po wzroście POPa i wojska. A teraz wynika że cud budować sie będzie aktywnością na forum, czyli to taki klub dyskusyjny teraz będzie, czy błądzę???

Offline

 

#14 19-05-2008 08:13:19

żabcia1996

Kapitan

760363
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 15-03-2008
Posty: 181
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

A jak chcesz funkcjonowac w sojuszu nie czytajac forum ,gdzie przekazywane sa informacje dla wszystkich ???
To po co Ci sojusz ???
To tutaj wyznaczany jest kierunek rozwoju i postepowania dla wspolnego celu ,bo przeciez "w jednosci sila"!!!


http://cry.travianteam.com/sig-7-pl-2-pl1_54942.gif

Offline

 

#15 19-05-2008 09:40:04

Bra Ro

Poborowy

Zarejestrowany: 15-03-2008
Posty: 4
Punktów :   

Re: OSTRZEŻENIA

Czy w ramach tej jedności farmiona jest np hophop z sojuszu Arena-aEP który to sojusz jest naszą akademią. I nie sądzę żeby się na to godziła bo widziałem że przybywa do niej pomoc czyli o nią prosi. Jeśli o takiej jedności mówimy to nie mamy żadnych szans na wybudowanie cudu, bo żeby tego dokonać potrzebny jest wysiłek wszystkich członków sojuszu i sojuszy zaprzyjaźnionych. żeby utrzymać na cudzie 1,5 min deffa + budować cud to musi cały czas spływać surka na osadę a ja nie sądzę żeby np hophop i jej obrońca lub inni podobnie traktowani przez niektórych członków tego sojuszu chcieli pomagać po tym co ich spotkało.
Może konieczna jest bardzo wnikliwa ocena postępowania coniektórych i wyjaśnienie że to nie jest ich prywatny folwark!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ktk2010.pun.pl www.tikots.pun.pl www.muzago.pun.pl www.wsb-zwk.pun.pl www.hasselhoffumlaut.pun.pl