#16 08-05-2008 20:56:04

bundy30

Sierżant

Zarejestrowany: 12-03-2008
Posty: 96
Punktów :   

Re: Ataki na sojusznika

thinheniel napisał:

bundy30 napisał:

własnie ogłaszam konkurs na ...moją zastepczynię czasami i przez innych nazywaną  ( fuj co za slownictwo ) sitierem.
premiowane będa : czar , wdzięk osobisty , humor , uroda ( fotki mile widziane ), powab , krasa , błyskotliwosc i...gotowość .
Zgloszenia na PW a nie na forum
Pozdrawiam ..kandydatki

właściwie można by tu coś zacząć krzyczeć na temat dyskryminacji, przedmiotowego traktowania kobiet, niewiary w ich umiejętności intelektualne - bo niby dlaczego w wymoagach nie napisałeś nic o studiach wyższych, IQ, znajomości języków, a tylko odnosiłeś się do czysto fizycznych kobiecych cech?no, może nie takich czysto fizycznych, ale czysto kobiecych na pewno, bo chyba żaden pan się nie ucieszy, jak mu powiedzą, że ma czar i wdzięk osobisty
no  te fotki... ocenianie ludzi po pozorach? na podstawie wyglądu?
może nam jeszcze przebadasz rodowód, i czy dziadek czasem nie był w Wehrmacht'cie?

krzy oznacza słabą ...argumentacje więc lepiej nie krzyczeć .ja ogłosiłem konkurs wiec ja moge ustalac kryteria .Moga sie One ( te kryteria nie podobać ). trudno. poza tym dlaczego akurat przywołałas b.siły zbrojne naszego  sasiada ? Że tak juz ktoś to zrobił ? Musze powiedziec ( napisać ) ,że po takiej wypowiedzi masz już wielepunktów  plusowych . jeszcze tylko ta fotka i ...ta gotowośc
czyjuz pisałem ,ze jestem pełen....ach tak pisałem .Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsb-zwk.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.muzago.pun.pl www.ktk2010.pun.pl www.tikots.pun.pl